אלפי סרטוני וידאו במתמטיקה, ע"פ תוכנית הלימודים, המכילים את הידע הנדרש בכל אחד ממרכיבי הלמידה, ומאפשרים לימוד עצמי, ממוקד ויעיל

 

מי אנחנו ? 

שלום לכם ונעים להכיר! אנחנו ymath ספריית שיעורי הוידיאו הדיגיטאלית הגדולה במתמטיקה.
"האם חשבתם פעם לעצמכם איך משלימים את החומר מהשיעור האחרון? איך משפרים את הציונים? איך מקבלים שיעור פרטי מבלי "לקרוע את הכיס"? האם  תהיתם איך אפשר ללמוד מהכורסה בבית עם הטאבלט או סמארטפון? 

במיזם זה, יצרנו סטנדרט חדש בכל מה שקשור לחוויית לימודי האונליין. בנינו ספרייה של סרטוני וידיאו, כל סרטון באורך של כ-10 דקות, כהכנה לבגרות ע"פ תוכנית הלימודים בישראל ועם המורים המקצועיים ביותר. בנוסף לשיעורי הוידיאו באתר, אנו מפעילים מרכז תקשוב בו אתם יכולים לקבל שיעורי אונליין ממורים מקצועיים. 

שיעורי האונליין מתקיימים באמצעות מערכת אונליין חדשנית, מתקדמת, ופשוטה לשימוש, אשר אינה מצריכה כל התקנה. השיעורים כוללים תקשורת וידאו - אודיו בין המורה לבין המשתתפים בשיעור, לוח חכם המאפשר כתיבה חופשית, העלאת קבצים וריבוי לוחות לכל מפגש מקוון ועוד.

שעות פעילות מרכז התקשוב והמקצועות הנלמדים נקבעים על ידי הנהלת האתר ומפורסמים באופן שוטף באתר. 

אנו  מחוייבים לשירות בסטנדרט הגבוה ביותר, עם מחלקת שירות לקוחות זמינה במענה אנושי טלפוני ובדוא"ל, המוודאת מדי יום שכל אחד מהתלמידים שלנו יכול להנות מספרייה המתקדמת שלנו.

גם אתם מוזמנים להתחבר אלינו מכל מכשיר, מכל מקום ולהתחיל ללמוד בזמן המתאים לכם.

 

מילה לכם ההורים...

האתר הוא מיזם לימודי - פדגוגי, טכנולוגי, שהוקם במטרה לצמצם את הצורך בשיעורים פרטיים, לסייע לתלמידים בתיכון לקדם את עצמם ואת הישגיהם האקדמיים, להנגיש את חומר הלימוד לבגרות ולהצליח בבגרות.

עם  אלפי תלמידים במערכת, נשמח לסייע ולתרום גם לילדכם בהנגשת כל חומרי הלימוד בצורה ברורה וממוקדת לצרכים הקיימים כיום בעולם הלימודים המקוון. 

בנוסף לטכנולוגיה המתקדמת גם עלות השימוש במערכת נמוכה במיוחד וחוסכת באופן משמעותי את הצורך לקחת שיעורים פרטיים באלפי שקלים. 

 

עם המורים של בני גורן מתקדמים להצלחה!

 

נשאר רק להרשם ולהתחיל ללמוד ,להרשמה לחץ.